Honda Civic için Chiptuning 1.5 V-Tec

Honda Civic 1.5V-TEC Turbo Motor motoru

Onun 

bhp motorsport

Bhp motorsporları şimdi Honda’nın 1.5l turbo için çip tuning gelişimini devam etti ve ikinci bir performans aşaması tamamladı. Motor, örneğin 182hp ile 1.5VTec adı altında Honda Civic yüklü, EX-T (ABD) ile 174hp, 220 Turbo (Çin) ile 177hp OBD2 arayüzü üzerinden programlanabilir. Geliştiriciler Bhp doğrudan motor kontrol ünitesinin tüm önemli özelliklerini değiştirebilirsiniz. Motor düşük deplasman ile karşılaştırıldığında inanılmaz bir potansiyele sahiptir. Bhp motor sporları 235hp ve 365Nm’ye kadar talaş aparatları ile performansı artırmayı başardı. 215hp ve 320Nm ile daha yumuşak bir versiyonu da mevcuttur.

Seviye 2’de, maksimum hız da yaklaşık 7000 RPM’ye yükseltilir, böylece hızlanma süresi daha da geliştirilebilir. Motor kontrol ünitesinin yeniden programlanması güç ve torkta önemli bir artış sağlar, ancak aynı zamanda maksimum hız limiti ayarlanır. Bhp motor sporları zaten dinamometre üzerinde yeni performans test etti.

Tork muazzam artış nedeniyle, BHP motorsport’un „Chiptuning Level 2“ sadece manuel şanzıman ve çift debriyajlı şanzıman için kullanılabilir. Adımsız CTV iletimi 1.

Talep üzerine ve ek bir ücret karşılığında, motor ve sürücü için garanti sigortası nın yanı sıra araç belgelerine kayıt için TÜV sertifikası da mevcuttur.

1.5VTEC motorun çip aparatları ile performans artışı bhp motorsporları tarafından aşağıdaki araçlar için sunulmaktadır:

Honda Civic 1.5 VTEC, Honda Civic EX-T, Honda Civic 220 Turbo

Honda Acura CDX 1.5VTEC

Honda Accord 1.5VTEC

Honda CR-V 1.5VTEC

İstek üzerine Honda ve Type-R modelleri için daha fazla performans iyileştirmeleri.

Honda’nız için performans geliştirmeleri ve çip aparatları ile ilgili sizden haber almayı dört gözle bekliyoruz.

Honda Civic için Chiptuning 1.5 V-Tec