BMW M2 Yarışması için Chiptuning

Onun

bhp motorsport

 

 

Bhp motor sporları – BMW modellerinin çip atoması ile performansı artırma konusunda ön plandadır. F87 serisinin yeni BMW M2 Yarışması, performansı optimize ederek performans açısından da önemli ölçüde geliştirilebilir.

BMW M3 ve M4’ün S55 motoru standart olarak „daha yüksek“ olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle, uzmanlar Bhp bir alan optimizasyonu ile gizli potansiyeli ortaya çıkarmak için motor sporları. Orijinal motor kontrol ünitesinin yazılımı OBD 2 arabirimi üzerinden işlenebilir.

Tüm önemli parametreler, motor, çift kavramalı şanzıman ve diferansiyel birlikte mükemmel çalışması için ayarlanır. Yazılım düzeyine bağlı olarak, 550hp ve 750Nm’ye kadar performans değerleri elde edilebilir. Tüm ayarlar, şirket içi performans test tezgahında Bhp motor sporları test edilmiştir. Biraz daha ihtiyatlı bir performans artışı tercih eden müşteriler için, Bhp uyarlanmış aşamalarda yonga aparat. Tabii ki, performansı optimize etmek de maksimum hız limitini yükseltmeyi içerir. Bu da istek üzerine çip tuning ders te yükseltilecektir. Bu, 300 km/s’den fazla hız sağlar.

Talep üzerine ve ek bir ücret karşılığında, motor ve sürücü için garanti sigortası nın yanı sıra araç belgelerine kayıt için TÜV sertifikası da bulunmaktadır.

BMW aracınız için çip aparatve performans geliştirme ile ilgili sizden haber almayı dört gözle bekliyoruz.

Bhp motor sporları, çeşitli BMW ve BMW M modelleri için çapraz alan optimizasyonu ve V-Max süspansiyonlar aracılığıyla ayarı konusunda uzmanlaşmıştır.

M2 Yarışması için Chiptuning