VW T6, T5, T4 ve Crafter için Chiptuning

Onun

bhp motorsport

 

VW’nin taşıyıcı modelleri için performans iyileştirmeleri Bhp uzun yıllar motor sporları. T4, T5 ve şimdi T6 modellerinin motorları yüksek rezervlerle donatılmıştır ve bu nedenle çip aparatları için mükemmel bir şekilde uygundur. Bu durumda, motor gücündeki artış, orijinal motor kontrol ünitesinin (ayar kutusu yok) yazılımının kontrol alanının optimize edilerek elde edilir. Yıllar içinde, araçlar tekrar tekrar test tezgahı üzerinde test edilmiştir Bhp motor sporları test ve test edilmiştir. Her durumda, yeni motor tipleri hemen yeniden incelendi ve kapsamlı testlere tabi tutuldu. Böylece, günlük kullanım için dayanıklılık veya uygunluk ödün vermeden ideal performans değerleri elde edilebilir.

T4 ile, sadece 2.5TDI motoru değiştirmeye değer, sadece bu bir elektronik performans geliştirme için uygun olan yeterli teknoloji, çünkü.

T5 ile dünya çok farklı görünüyordu. Dizel çeşitleri çeşitli (1.9TDI, 2.0TDI, 2.0 Biturbo Dizel, 2.5TDI) ve hatta bir turbo benzinli (2.0TSI) vardır. Durumunda Bhp motor sporları, tüm modeller sık sık değiştirilmiş ve yeni bir ayar motoru yazılımı ile donatılmıştır. Diğer şeylerin yanı sıra, bazı müşteriler de maksimum hız limitini yükselterek ilgili idi.

VW T6 için Chiptuning:

Bu arada, VW’nin 6. VW T6 olarak adlandırılan – tarafından çip ayarı için ideal Bhp Uygun.

Bir turbo ile 2.0TDI 84hp, 102hp, 114hp ve 150hp ile fabrika tarafı sunulmaktadır. Burada, 200hp’ye kadar yonga ayarilem ile performans iyileştirmeleri mümkündür.

2.0 Biturbo Dizel – şimdi bile 204hp ile teslim, yaklaşık 250hp potansiyele sahiptir

2.0TSI Turbo Benzinli motor 204hp ile yaklaşık 270 -280hp bir motor gücüne yükseltilir.

bhp karakteristik alan optimizasyonu enjeksiyon, şarj basıncı, partikül filtresi temizleme, gaz pedalı karakteristik, tork sınırları ve V-max sınırları gibi tüm önemli alanları içerir. Motor kontrol ünitesi üreticisindeki değişim de dikkat çekiciydi: VW T4 ve T5 modelinde dizel modeller her zaman Bosch teknolojisiile donatılmıştır. Delphi DCM6.2 şimdi T6 2.0 dizel motor için kullanılır. Bu da güvenilir bir şekilde değiştirilebilir.

VW Crafter ile, performans iyileştirmeleri ilgili T4, T5 veya T6 motorları için aynıdır.

Her tuning yazılımı, ilgili şanzıman ile mükemmel uyum sağlayacak şekilde uyarlanır. VDU kolayca ayar ile başa çıkabilir, gibi Bhp şanzıman ın yük limitlerini aşmaz. Zaten çip ayar geliştirme sırasında, bhp bir TÜV sertifikası ve motor garantisi gelecekte (ek ücret) sunulabilir dikkatli dikkat eder.

 

VW modelleri hakkındaki sorunuz hakkında sizden haber almayı dört gözle bekliyoruz. Size detaylı bilgi vermekten mutluluk duyardım.

VW T6, T5 ve Crafter için chiptuning