Chiptuning Skoda Octavia RS 2.0 TDI

Skoda Octavia – hemen hemen her şey için mükemmel bir araba. bhp©   motor sporları chiptuning uzmanlar genellikle popüler Skoda görmek – spor hırsları ile aile babalarından, saha servislerinden ve, tabii ki, pratik durmak tüm diğer sürücülerden, ciddi, sportif „her gün“ araçlar. 2.0TDI modellerinin performansı zayıf 150PSler’de bile düşük performans üretmese de, araçlar genellikle atokslama yazılımıyla optimize edilir. Bu her şeyden önce çekme yeteneğini ve yanıt yeteneğini artırır.

Bu nasıl biniciler, römork veya yükleme bir sürü ile sürücü gibi, daha fazla çeviklik yarar – bu en eğimli tarafından fark edilir. 184 hp ile RS TDI zaten çok sportif kökleri vardır, hangibhp© motor sporları bir çip tuning ile daha net karakterize edilebilir. Ayar yazılımı, tüm dizeller için düşük hızlarda yüksek tork ve sınırlayıcıya kadar parlak güç sağlar. Sık sık 220hp ve 460Nm bahsediyoruz. 200hp ve 420Nm kadar 150hp standart ile küçük kardeşi ile. Çoğu durumda, yüksek tork da yakıt tasarrufu ile sonuçlanır, ama bu sürüş stiline bağlıdır. bhp motorsport kapsamlı şirket içi dinamometre tüm Skoda Diesel modelleri test etti, günlük kullanım için uygunluk ve istikrar mümkün olduğunca çip ayarı etkilenmez şekilde bireysel karakteristik alanların parametrelerini programlama Ol, ol.

 

Yazılımımız OBD arayüzü üzerinden motor kontrol ünitesine güvenle aktarılabilir. Çoğu durumda, bu gereksiz kaldırma ve elektronik açılması kaydeder. bhp© motor sporları çok zaman alır ve sizin için mümkün olan en iyi gelişmiş çip atokslama yazılımı programlamak edebilmek için sürekli en son teknolojiye yatırım yapar. Partikül filtresinin ve egzoz sisteminin işlevselliği ne kadar önemli ise, bu yüzden mümkün olanın sınırına değil, anlamlı olanın sınırına gidiyoruz. Bu bize tüm yüklü bileşenler için bir yakın seri hizmet ömrü verir.

Müşterilerimizin özel isteği üzerine, bazı fonksiyonlar (örneğin anahtarlama süreleri, pompa basıncı, vb) ile ilgili olarak araçların DSG iletimini optimize edebiliriz. Ancak kural olarak, çip tuning seviye1 ile bu henüz gerekli değildir.

Çip ayarlarımız, ek bir ücret karşılığında müşterinin isteği üzerine TÜV sertifikası ve motor garantisi alınarak geliştirilmiştir.

Aracınızı günlük yaşamda düşüncesizce kullanabilmeniz için çok yönlü kaygısız bir paketi bu şekilde bir araya getiriyoruz.

Eğer ilgileniyorsanız, lütfen ekibimizle irtibata geçiniz. Biz çip atoklama, yakıt veya DSG optimizasyonu konusunda size tavsiyelerde bulunmakiçin mutluyuz.

 

VW Motor EA288 2.0 TDI, 1968 cm3, 85KW (110hp) ile 140KW (190hp) arası        

Audi modelleri yüklü: A3 8V, A4 B9, Q2      

Seat araçlarda yüklü: Leon III, Ateca, Alhambra II              

Skoda modelleri yüklü: Octavia III, Superb III, Kodiaq, Karoq             

VW araçlarda kullanılır: Beetle, Golf VII, Golf Sportsvan, Jetta VI, Tiguan, Tiguan II, Touran II, T-Roc, Sharan II, Passat B8, CC, Scirocco III, Arteon

Biz de Biturbo ile tüm 1.2TDI, 1.4TDI, 1.6TDI, 2.0TDI için çip atriya yoluyla benzer optimizasyonlar sunabilir, VAG Grubu Biturbo modelleri ile de 3.0TDI. Lütfen bize ulaşın. Sizi ve aracınızı görmek için sabırsızlanıyoruz.

Chiptuning Skoda Octavia RS 2.0 TDI