Seat Leon III 5F Cupra 2.0Turbo için Chiptuning

Seat Leon Cupra 265 / 280 / 290 / 300 ve 310 bhp© motor sporları hp

 

Seat Leon’un en üst motoru Cupra’dır. 2.0 litrelik turbo motor ile donatılmış ve arasında 280 ve 300 hp, bir yeterince güçlü olduğunu düşünmek gerekir – ama Seat sürücüleri katılmıyorum. Bu yüzden birçok kişi bhp© motor sporları yonga atriya yoluyla performans artışı için tercih. Motor yaklaşık bir çıkış elde etmek için yeterli rezerve sahiptir 350 hp zaten aşamada 1. Bu sürümdeki tork yaklaşık 470 – 480Nm’ye yükselir. Seviye 1 için, DSG şanzıman yazılımı henüz adapte edilmemiştir. Seat Leon Cupra’nın maksimum hız limiti de çip ayarla yükseltilir – bu da performans seviyesine bağlı olarak 280 km/s’ye varan hızlara izin verir. Sürüş dinamikleri temelde değişiyor. Her şeyden önce, geçiş değerleri geliştirmek ve Seat Cupras ülke yollarda korkunç rakip olun. Yüksek tork zaten hız mahzeninden mevcuttur, ve üst hız aralığında güç nefes kesici. Özel bir tür understatement yarışçısı. Hatta köklü spor arabalar bu kompakt atlet dişlerini ısırmak.

Tabii ki,bhp© de uzmanlar günlük yaşam ve uzun ömürlü kullanma yeteneği çip atorakt etkilenir değil emin yaptık. Çip tuning yazılımı kapsamlı test edilmiş ve bhp© motorsport’s in-house performans test tezgah test edilmiştir. Bu nedenle, müşteriler ek bir ücret karşılığında TÜV sertifikası ve motor garantisi satın alabın. Bu, yonga tonlama müşterisine saygın bir tuning ürünü satın almış gibi güvenli bir his verir.

Ne yazık ki, rekabet 400hp üzerinde hızlı performans değerleri ile reklamını. Ancak, bu orijinal turbo ile gerçekçi performans ölçümleri ile mümkün değildir. Bhp motorsporları yabancı yazılım ile çeşitli araçlar test etti ve hemen hemen hepsi tuner performansının altında olduğunu bulundu. Biz aşırı yüksek performans özellikleri bu felsefesini paylaşmak değil, müşterilerimizile dürüstlük daha fazla önem.

Ek performans için özel bir arzu ile müşterilerimiz için, performans farklı düzeylerde sunuyoruz:

 

 

Seat Leon Cupra 5F için Seviye 1: V-Max süspansiyon + K & N spor hava filtresi performans hedefi de dahil olmak üzere bhp motor sporları chiptuning: yaklaşık 350hp ve 480Nm.

Seat Leon Cupra 5F için Seviye 2: Bhp motor sporları bilgi alanını optimize ederek Aşama 2 yonga ayarlama, daha hızlı anahtarlama süreleri için DSG şanzıman yazılım ayarı, pompa basıncının artması (debriyaj yüksek iletim tork) ve çeşitli özel fonksiyonlar, HG-Motorsport şarj hava soğutucu, HG-Motorsport downpipe 200 hücreleri, HG Motorsport emme, isteğe bağlı: Remus egzoz sistemi. Performans hedefi: yaklaşık 370hp ve 500Nm

Seat Leon Cupra 5F için 3. Maksimum performans için yüksek talep nedeniyle, şimdi de 400 üzerinde hizmet sunuyoruz – 450hp. 2. aşamaya ek olarak, modifiye edilmiş bir turboşarj, bujiler ve uyarlanmış bir DSG yazılımı da kullanılmaktadır. İstek üzerine ve özellikle yüksek tork için güçlendirilmiş bir DSG kaplin kullanılabilir.

Tüm performans düzeyleri için sorgulamalar bhp motor sportlarına konfigüratör veya e-posta ile yapılabilir. Sizden haber almayı dört gözle bekliyoruz ve kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Size ayrıntılı tavsiyelerde bulunmakve mükemmel performans geliştirmeyi birlikte bulmakiçin mutluluk duvarlarız.

 

Talaş aparatlama yoluyla bu performans geliştirme VAG Grubu’nun birçok ilgili motorları için kullanılabilir:

Temelçoğunlukla büyük turbo ile EA888 2.0Turbo motor, örneğin VW Golf 7 R 300 ve 310hp, VW Passat B8 2.0T ile 280hp ve Audi S3 ile 300hp ve 310hp

Chiptuning Seat Leon Cupra