Alfa Romeo 4C için Chiptuning

Onun

bhp motor sporları

 

Alfa Romeo 4C genellikle hafife alınır, spor otomobiller için nispeten düşük deplasman nedeniyle. Alfa Romeo 4C’nin 1.8 veya 1.75 litrelik motoru fabrikadan 240hp ve 350Nm tork ile teslim edilir. Çip aparatları ile performansın artması sayesinde Bhp Ama motor sporları henüz sınır olmak zorunda değildir. Bu motor gücü 4 silindirli sıralı motordaki her şeyden çok uzaktır.

Çip aparat (motor kontrol ünitesinin özelliklerinin değiştirilmesi) yardımıyla yeni ve sportif bir seviyeye yükseltmek için bu motormanevra ve potansiyel için oda hala bir yeri vardır.

4 silindirli motor ve 6 vitesli çift kavramalı şanzıman bileşenleri kolayca motor gücü ve tork artırmak için yeterli rezerve sahip. Fabrikada monte edilmiş parçalar daha yüksek sürüş performansı için tasarlanmıştır.

 

Normal talaş ayar yapılandırmasında bile yaklaşık 270hp ve 400Nm’lik güç değerleri elde edilebilir.

 

Alfa’nın tuning yazılımı bhp motorsport’un şirket içi dört tekerlekten çekiş test bankında geliştirildi ve programlandı. Motor ve tekerlek gücü ve tork sürekli olarak kaydedilir. Sürüş sırasında çeşitli araç parametreleri de test bankına kaydedilebilir. Bu, çip aparat yazılımını araca mükemmel bir şekilde eşleştirmek için gereklidir.

 

Geliştiriciler Bhp motor sporları, optimize edilmiş özellikleri geliştirirken mümkün olan en yüksek egzoz, tüketim ve performans değerlerine zaten en yüksek değeri bağlar. Bu nedenle, performans artışı Bhp motor sporları (ek bir ücret karşılığında) TÜV sertifikası ve motor ve sürücü garantisi ile de kombine edilebilir. Ayrıca yüksek öncelik günlük kullanım ve istikrar için uygunluk. Performanstaki herhangi bir artış, aracın normal anlamda kullanımının mümkün olduğunca sürdürülecek veya geliştirilecek şekilde tasarlanmalıdır.

 

Performans açısından, ivme ve elastikiyet doğal olarak geliştirmek, ancak bir kural olarak, yakıt tüketimi azalır.

 

Eğer çip atoklama yoluyla performansı artırmak istiyorsanız, lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Motor kontrol ünitelerini sadece Alfa Romeo modelleri için değil, diğer birçok marka için de programlıyoruz. Bhp motor sporları çip aparat ve elektronik performans geliştirmeleri geliştirme konusunda uzmanlaşmış ve şimdi dünya çapında dağıtır.

 

Sizden haber bekliyoruz.

Alfa Romeo 4C için Chiptuning