Yeni Porsche tipi için karakteristik alan optimizasyonu „Cayenne Coupe 3.0T“

Onun

bhp motor sporları

Hızlı, güçlü ve şık bir SUV söz konusu olduğunda, muhtemelen Porsche Cayenne geçmiş alamadım.

Bu nedenle, porsche ailesinin mevcut modeli için performans artışı geliştirmeye en kısa sürede odaklandık.

 

Cayenne Coupé’nin turbo şarjlı 6 silindirli motoru, seri üretimde yaklaşık 340hp ve 450NM sunar.

Yazılım optimizasyonundan sonra Bhp motor sporları türü: Sahne 1, benzinli motor şimdi bir kuyruklu 400hp güç ve 550NM tork üretir.

 

Cayenne üçüncü nesil günlük yaşamda sportif ve rahat bir arkadaşı olduğunu kanıtlıyor. Potansiyel ve üstün teknoloji ile, güvenilir ve dayanıklı performans artışı Bhp Motorsport. Tabii ki, yeni güç seviyesi motor, şanzıman ve dört tekerlekten çekiş uyum içinde olduğu şekilde programlanır. Optimizasyon amacı temelde, artan performansa rağmen, konfor ve günlük kullanım için uygunluk sınırlı değildir.

 

Biz de SUV yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Tarafından Chiptuning Bhp motorsporları Audi, Jeep, Land Rover, Hyundai, Lamborghini Urus, Nissan, Citroen, Peugeot, Mercedes-Benz, VW ve daha birçok SUV modelleri için kullanılabilir. 

 

İstek üzerine, bir performans diyagramı da bizim dört tekerlekten çekiş dinamometre oluşturulabilir. Teknik olarak mümkünse, yakıt tasarrufu atokması gibi bireysel istekler veya odak noktaları tartışılabilir ve yerinde uygulanabilir.

 

İsteğe bağlı olarak, bir TÜV sertifikası veya performans artışı için bir garanti (ek ücret) de alabilirsiniz.

 

Şimdi daha fazla bilgi edinin ve çip ayarı ile performans artışı için bağlayıcı olmayan teklifinizi alın Bhp Motorsport.

Yeni Porsche tipi için karakteristik alan optimizasyonu „Cayenne Coupe 3.0T“