Için tuning kutusu ile Chiptuning

Porsche Panamera Turbo 971 4.0 550 bhp© motor sporları tarafından hp

 

Şimdi bhp© motor sporları da yeni Porsche Panamera Turbo için performans artışı sunuyor. İkinci seri Type 971 şimdi 2 turbo ile 4.0 litrelik V8 aldı ve zaten hibrid olmadan bir „turbo“ olarak 550hp vardır. Dört tekerlekten çekiş sayesinde, güç de yolda geldi. Yinelenen talep nedeniyle, bhp motor sporları uzmanları Panamera ile ilgilendi ve in-house performans test tezgah koymak. Ne yazık ki (Nisan 2018 itibariyle) çip atriya ile (bilgi alanını optimize ederek) performansı artırmak henüz mümkün değildir. ancak, bhp© zaten motor kontrol ünitesi yazılımı da gelecekte işlenebilir böylece bir çözüm alientech ile işbirliği içinde çalışıyor.

 

Müşteriyi mutlu etmek için bhp© motor sporları ekibi ek bir elektronik eşya kullanmaya karar verdi. Bu en son teknoloji ile karakterizedir ve aynı anda SENT teknolojisinde en fazla dört kanal işleyebilir. Elektronik bağlı ve ayarlanmış ve dinamometre üzerinde ayarlanmış. Elektronik artık bağlı sensörleri, motor kontrol ünitesinin daha düşük değerleri telafi ederek, örneğin şarj basıncını artırarak dengelerek manipüle ediyor. Böylece, motor kontrol ünitesi motorun kendisini aşırı yükten korur. bhp motor sporları prensibine dayanarak – günlük uygunluk ve uzun ömür yol gösterici ilkedir.

„Karakteristik alan optimizasyonu yoluyla doğru talaş atonlama“ ile hem daha fazla performans elde edebilirsiniz hem de daha fazla parametreyi etkileyebilirsiniz. Ancak yazılım optimizasyonuyla karşılaştırıldığında, tuning kutusu oldukça hızlı bir şekilde genişletilebilir ve genişletilebilir ve genellikle servis ortağı tarafından tanınmaz. Böylece elektronik bhp© tarafından gönderilenolabilir. Hatta laymen bu yüklemek için izin veren bir yükleme yönergesi olsun.

 

 

Yine de elektroniğin güç çıkışı küçümsenmemelidir. Ayara bağlı olarak, BHP© motor sporları yaklaşık 70hp ve neredeyse 100Nm bir performans artışı elde etti. Ancak, öngörülebilir gelecekte, en kısa sürede motor kontrol ünitesi doğrudan işlenebilir gibi, hatta 700hp ve 1000Nm üzerinde olanakları ayar mümkün olacağını bekliyoruz.

Şu anda, bir motor garantisi zaten ek bir maliyetle sonuçlandırılabilir. TüV sertifikası da kısa süre içinde hazır olmalıdır.

 

Ürünlerimiz le ilgili sorularınızı duymak için sabırsızlanıyoruz. Lütfen bize ulaşın, meslektaşlarımız bhp© motor sporları fiş aparat ve performans geliştirmeleri hakkında olabilecek her türlü soruyu cevaplamaktan mutluluk duyacaktır.

 

Bu ve benzeri performans geliştirmeleri diğer birçok Porsche Panamera modelleri için de mevcuttur.

Örneğin, Panamera 3.0 Turbo, Panamera 4S 3.0 Biturbo, 4.0 Biturbo ile Panamera Turbo, Panamera 4S 4.0 Dizel ve Hibrid modelleri.

Tuningbox Porsche Panamera Turbo 550 hp