Traktör ler ve tarım makineleri için yonga lama

Onun

bhp motor sporları

 

Yüksek talep nedeniyle, Bhp motor sporları artık tarım makineleri ve traktörler için çip litoile performanslarını da artırmıştır. Bu ek bir elektronik veya ayar kutusu değil, motor kontrol ünitesinin özelliklerini optimize ederek doğru bir talaş amıdır. Karışımın mükemmel ayarı, şarj basıncının artması, tork limitlerinin artması, önemli performans iyileştirmeleri elde edilebilir. Bunlar, kullanıcıların yakıt tüketimini azaltırken aynı zamanda daha hızlı çalışmasını sağlar. Birçok tarım motorları performanslarını azalır – onlar gerçek potansiyelini fark etmez. Bu güç gaz bhp motor sportçip aparat tarafından kaldırılabilir. Uzmanlar Bhp motorsport Motor kontrol ünitesinin veri durumunu okuyun, bu yanma ile ilgili tüm alanlarda geliştirilmiş ve yeni değerler ile yeniden programlanır.

 

 

Alien-Techbhp motor sporları tarafından satılan ürünler sadece araba tuning için uygun değildir, aynı zamanda ticari araç sektöründe mükemmel çalışır (kamyon), makineleri (örneğin ekskavatörler) ve aynı zamanda tarım makineleri (traktörler, hasat, vb).

Birçok araç doğrudan OBD arayüzü üzerinden programlanabilir. Bu, motor kontrol ünitesinin kaldırılmasını sağlar.

Ne yazık ki, çoğu araç dört tekerlekten çekiş test bankında ölçülemez çünkü ya çok ağır ya da çok büyüktür. Bu ne için çalışır Bhp bayi ağı ve satış ortakları ile yakın bir şekilde motor sporları. Burada, bazıları, sonuçların doğrudan kontrol edilmesine olanak sağlayan uygun PTO test tezgahlarına sahiptir.

İstek üzerine ve ek bir ücret karşılığında her tuning için garanti ve TÜV sertifikası da mevcuttur.

 

 

 

Eğer ilgileniyorsanız, müşteriler motor kontrol ünitesi (önceden rezervasyon ile) göndermek için bekliyoruz, araç ile bizi ziyaret, ya da alternatif olarak yardım hattı ile istişare içinde bölgenizdeki uygun bir bhp üssü ziyaret edin.

Sizinle daha fazla soru ve detaya açıklık getirmekiçin mutlu olacağız Aramanızı veya mesajınızı sabırsızlıkla bekliyoruz. bhp motorsporları traktör ve tarım makineleri için çip aparatlama ortağınız olmaktan mutluluk duyum

Aşağıdaki tarım makineleri üreticileri çipli aparat ile bhp motor sporları ile donatılmıştır:

Markanız/üreticiniz listede yoksa, lütfen bizimle iletişime geçin.

 

 

 

Tarım makineleri ve traktörler için chiptuning:

Agco

Artec

Atlas

Belarus

Berthoud

Bombardier

BUHLER ÇOK YÖNLÜ

CARMOX

Durumda

Caterpillar

Challenger

CLAAS TRAKTÖRLER

Cmı

CRARY

Deutz

Doosan

Ekoloji

Fendt

Gmms

HAGIE

HBM NOBAS

Hitachi

Hydrema

HYUNDAI YAPILAR

HYUNDAI TRAKTÖRLER

Jcb

AHMET DEERE

JOHN DEERE YAPILARI

KAESSBOHRER

KIOTI TRAKTÖRLER

Komatsu

Kubota

LAMBORGHINI TRAKTÖRLER

LINDE AG

Lindner

Mermer

Manitou

MASSEY FERGUSON

MATROT

MC CORMICK

Miller

Yenİ HOLLANDA

ORVEX

Prentice

Reform

RMH LACHISH

ROSTSELMASH

AYNI TRAKTÖRLER

Schaffer

SENNEBOGEN TRAKTÖRLER

Steyr

TECNOMA

Toyota

Valtra

Versa

Yale

Traktörler ve kara makineleri için chiptuning