Toyota Landcruiser için Chiptuning 4.5 TD V8

Onun

bhp motorsport

 

Yüksek araç ağırlığı nedeniyle, çip tuning Toyota Landcruiser için gerçek mantıklı. Bu nedenle, Bhp motorsporları uzun Toyota performans geliştirme ile olmuştur. On beş yıl önce, ilk Toyota Dizel araçlar bir tuning kutusu ile dönüştürüldü. Şimdi birkaç yıldır, ancak, en Toyotas uygun çip atoraks tarafından modifiye edilmiştir. Uzmanlar Bhp yanma ile ilgili tüm parametreleri değiştirebilirsiniz. Bu şekilde, sadece performans değil, aynı zamanda maksimum hız limiti (V-max) ayarlanabilir.

Durumunda Bhp çip ayarı yazılımı şirket içi dinamometre üzerinde geliştirilmiştir. Burada, araç üreticisine benzer şekilde, atonlamanın sıcaklık ve basınç lar üzerindeki etkilerini tam olarak izlemek mümkündür. Bhp motor sporları, her bir atokül ölçüsünde günlük uygunluk ve dayanıklılığı korumaya en büyük önemi taşımaktadır.

Bu nedenle, hemen hemen her talaş atoması için TÜV sertifikası ve motor ve şanzıman garantisi (ek ücret karşılığında) sunmak mümkündür.

Bhp motorsporları birçok zırhlı Toyota Landcruiser 4.5D modellerinin performansını artırmaktan sorumludur, hangi önemli kişilikleri korumak için yurtdışında kullanılan, ünlüler ve politikacılar. Güvenilirlik burada en önemli önceliktir. Erkekler Bhp motor sporları gibi önemli araçlarda performansını artırmak mümkün olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Sürümüne bağlı olarak, biz 300hp yüksek 4.5D dizel motor artırmak. Bu Toyota hızlandırmak için çok daha rahat hale getirir. V-Max sınırı istenirse de yükseltilebilir.

 

Bhp motor sporları Toyota araçların akordeon ve performans geliştirmeleri söz konusu olduğunda ideal bir ortaktır. Doğrudan geliştiriciden chiptuning.

 

Biz soruşturma için sabırsızlanıyoruz ve ayrıntılı olarak size tavsiyelerde bulunmak için mutlu olacak.

 

Bhp motorsporları hemen hemen tüm Toyota dizel ve birçok Toyota benzinli motorlar için çip tuning yoluyla performans geliştirmeleri sunuyor.

Toyota Landcruiser için Chiptuning 4.5 TD V8