Supercars için Chiptuning

Onun

bhp motor sporları yonga

tutkuyapılmış

 

Bhp motor sporları yıllardır birçok spor otomobil sürücüleri için temas noktası olmuştur. Birçok pilot, süper arabanızın veya yarış arabanızın performansını ve performansını artırmak için chiptuning yazılımının geliştiricisini „hazineleri“ ile emanet eder. Bhp motor sporları, ayar endüstrisindeki en modern test donanımlarından birine sahiptir ve en güçlü modelleri bile tam olarak ölçebilir ve eşleşebilir. İster dört tekerlekten çekiş, önden çekişli veya arkadan itişli, çift debriyaj, manuel şanzıman veya aşırı düşürücü – şimdiye kadar, her araç hala ölçülebilir.

Supercars tarafından anlaşılmaktadır Bhp motor sporları gerçekten nadiren günlük yaşamda gördüğünüz tüm bu özel araçlar.

Chiptuning ve performans iyileştirmeleri Bhp hemen hemen her model için, ancak, bir spor otomobil koordinasyonu zaten fabrikada yetiştirilen biraz daha yüksek bir çabadır.

Bhp motor sporları özellikle motor kontrol ünitesinin özelliklerini (karakteristik alan optimizasyonu) işler ve yanma parametrelerini değiştirerek sessiz rezervleri uyandırır. Emme motorlu yarış arabaları söz konusu olduğunda, bunlar bazen sadece küçük nüanslar olabilir, bu da saniyenin onda birine yol açar, ya da turbo araçlarda önemli ölçüde ek performansa yol açar, bu da önemli ölçüde daha iyi bir ivmeye yol açar.

Onun Bhp Motorsporları zaten Ferrari Challenge, Porsche Cup ve Lamborghini Trophy yanı sıra küçük yarış serisi, ralli ve stok araba çeşitli araçlar tarafından denetlenmektedir.

Birçok araç için, talaş aparatı ile performans artışı TÜV sertifikası ve motor garantisi (ek ücrete tabidir) ile de desteklenebilir.

 

Aşağıdaki resimler, spor otomobil sahnesinin hangi araçlarının, diğerlerinin yanı sıra, Bhp Motorsport. Müşterilerimize güvenleri için teşekkür ederiz. Bu tür özel araçları optimize edebilmek aynı zamanda övgü ve motivasyondur.

 

Performans geliştirmeleri ve çip aparatları ile ilgili sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyuyoruz. E-postanızı almayı veya aramanızı veya iletişim formumuzukullanmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Porsche, Ferrari, Lamborghini, Aston Martin,McLaren, Jaguar,AMG vb. için alanı optimize ederek Chiptuning

Supercars için Chiptuning