[text_output]

Motor sporları süperstar Porsche GT3 RS denir. Porsche GT araçlar kadar uzun süre neredeyse hiç araç hayranlarına hakim olmadı. GT3 ve GT3 RS, emme motorlarının şarj olmadan öncüsütür.

Turbosu olmayan yüksek motorların büyük bir güç çıkışı elde edemeyeceğini her zaman fark etmişizdir. Yine de, popülaritesi nedeniyle, bu araç almış. Önceki modeller Porsche 997 GT3 ve GT3 RS’nin yanı sıra çeşitli Porsche CUP araçları yarış pisti operasyonu için optimize edilmiş ve hizalanmıştır.

Bhp motor sporları, Porsche GT3 ve GT3 RS’nin motor kontrol ünitesini programlmaktadır. Karakteristik alan optimizasyonu esas olarak tüm hız aralığında biraz daha çeviklik neden olur. Katalitik konvertörler ve egzoz sistemleri ile ilgili değişiklikler de tartışılabilir. Hız limiti de etkilenebilir. Sürüş stiline ve güzergahına bağlı olarak, sürüş Bhp motor sporları performans bir gelişmedir – özellikle sportif sürücüler için.

 

Porsche GT3 / GT3 RS’niziçin performans artışı ile ilgili talebinizi almayı dört gözle bekliyoruz. bhp motorsport – motor kontrol ünitesi / remapping yeniden programlayarak Porsche araçların performansını artırmada deneyim uzun yıllar.

[/text_output]

Porsche 991 GT3 RS için chiptuning