BMW M4, yol ve  yarış pisti için bir spor coupe – bizim çip M4 ayarı ile daha da heyecan verici hale gelir!

bhp Motor sporları – M4’te performansı artırma konusunda uzmanlar

431 hp ve ülke yol hızında standdan 4,3 saniyelik bir sprint süresi ile BMW M4 Coupé, yol trafiğindeki yavaş araçlardan hiçbir şekilde biri değildir. Yine de, müşterilerimiz sadece bireysel bir görünüm değil, aynı zamanda kendi M4 sportif sürüş performansları gıdıklamak istiyorum. BHP Motorsport’ta BMW M4’te etkili talaş ayarı, ılımlı bir performans artışı ve motor ve egzoz sisteminde daha fazla performans arttırıcı önlemler için temel olarak kullanılıyor.  BMW, M4’ün çeşitli genişletme aşamaları sunar. 450 hp’ye yükseltilen BMW M4 Competition versiyonu için müşterilerin ceplerinin derinliklerine ulaşması gerekiyor. Üretici yeni bir motor yüklemez. Denenmiş ve test edilmiş S55 motoru yla çip ayarlı olarak kalır, ancak fabrikada. Önemli ölçüde daha az maliyetle, mover M4 sağ çip aparat ile M4 450 hp karşılaştırılabilir.

M4 performans geliştirme – Neden bhp Motorsport?

Doğrudan bizim yapılandırma için gitmek için buraya tıklayın.

Deneyim ve profesyonel yetkinlik ile  BHP Motorsport BMW M4 için verimli çip aparatiçin ortağınızdır. Biz sadece basit ayar kutuları yüklemek değil, aynı zamanda istenilen performans sonucu için M4 Coupé motor kontrolü optimize. Şirket içi dinamometremiz sayesinde, test aracı kullanarak ilgili model için en uygun kontrol değerlerini „deneyimliyoruz“. Bu şekilde, BMW M4 Coupé’nizin günlük uygunluğundan vazgeçmek zorunda kalmadan müşterilerimize istenilen performans geliştirmesini sunabilmek için geçerli değerleri belirleriz. bhp Motorsporları, sarsıntı veya acil durum koşu programına düşme gibi hataları önlemek için güncel teknolojiyi ve doğru bilgi birikimini kullanır. M4 üzerinde Chiptuning hiç oluşmaz.

Test araçlarımıza ek olarak, M4’ünüzü doğrudan tercihlerinize ve sürüş alışkanlıklarınıza göre optimize etme fırsatına sahibiz. Bhp Motorsporları, M4’ünüzde size benzersiz ve bireysel bir sürüş deneyimi sunmak için yetkin ve danışmanlık hizmetinizdedir.

Sürüş keyfi – bhp Motorsport sizi destekler ve BMW’niz için çip ayarı ile M4’ün anlamlı ve her şeyden önce istikrarlı bir performans artışı sunar. Bmw M4’ünuz için en uygun kontrol değerlerini kendi geliştirme gücümüze, deneyimimize ve güvenliğimize şirket içi dinamometremizde güvenin!

Performans geliştirme BMW M4