Nissan Pulsar için Chiptuning

Onun

bhp motorsport

 

Son Bhp Nissan Pulsar modellerinin çip atonunu adamış motor sporları. Bir Nissan Pulsar 1.2DIG-T, Bir Nissan Pulsar 1.6DIG-T ve Nissan Pulsar 1.5DCI dizel. Neyse ki, tüm modeller bir turbo ile donatılmıştır – Bu çip aparatlama yoluyla yüksek performansartışı sağlar.

Durumunda Bhp motor sporları, performans optimizasyonu şirket içi dört tekerlekten çekiş test tezgahı üzerinde geliştirilmiş ve kapsamlı test edilmiştir. Bu, mükemmel bir performans karakteristiği sağlar ve aynı zamanda günlük kullanım ve dayanıklılık için uygunluk sağlar. Geliştiriciler çeşitli Nissan modelleri yeniden programlama deneyimi uzun yıllara sahip. Bu nedenle, sınırları aşmadan makul bir yazılım optimizasyonu için hangi parametrelerin değiştirilmesi gerektiğini tam olarak bilirler. Çoğu Nissan modeli doğrudan OBD arabiriminden okunabilir. Bu yazılım bir bhp optimize ve ECU yeniden programlanmış tarafından değiştirilir.

Yazılım geliştirmenin başlangıcında bile, günlük sürüş ve istikrarın kısıtlanmamasını sağlamaya en yüksek önem verilir. Düşük hızlarda bile mümkün olan en yüksek tork üretmek için bir girişimyapılır. Bu önemli ölçüde ivme artırır ve düşük hızlı sürüş sağlar. Bu genellikle yakıt tüketiminde bir azalma enerjik.

 

TÜV sertifikası ve motor garantisi ek ücrete tabidir. Bu özellikle dikkatli sürücüleriyi bir duygu verir.

Aşağıdaki sonuçlar talaş amıyla elde edilebilir:

Nissan 1.2DIG-T için motor yongası 115hp bhpmotor sportları ile:

Güç yaklaşık 20-25hp artar ve tork 40-50Nm artar.

Bhp motor sport’tan 190hp ile 1.6DIG-T için Chiptuning:

Yaklaşık 30hp ve 60Nm performans artışı

Bhp motor sport’tan 110hp ile Nissan 1.5DCI için Chiptuning:

Yaklaşık 25-30hp ve 60Nm performans optimizasyonu

 

Benzer performans iyileştirmeleri de diğer Nissan modelleri için ulaşılabilir. Bhp Nissan Micra, Nissan Neuer Leaf, Nissan Pulsar, Nissan Evalia, Nissan Juke, Nissan Qashqai, Nissan X-Trail, Nissan 370Z ve Nissan GT-R: Motorsport da aşağıdaki modeller için çip ayarı sunuyor.

 

Biz soruşturma için sabırsızlanıyoruz ve ayrıntılı olarak size tavsiyelerde bulunmak için mutlu olacak.

Nissan Pulsar için Chiptuning