Motor Chiptuning Mercedes C63 AMG W205 4.0TT 476hp ve 510hp

 

Bir kez daha, bhp-motorsport Mercedes AMG mevcut 8 silindirli turbo motor optimize etti. Motor kontrolünü yonga landırarak, motorun performansını 600hp ve 800Nm’nin üzerine çıkarmayı başardık. V-max limiti de kaldırıldı. Araba şimdi de 300km / h üzerinde bir üst hıza ulaşır.

 

bhp motor sporları motor kontrol ünitesindeki tüm ilgili özellikleri değiştirir ve değişen parametreler nedeniyle bu büyük performans farkını elde eder. – hiçbir tuning kutusu, hiçbir yardımcı kontrol ünitesi ama karakteristik alan optimizasyonu ile doğru talaş alamı.

 

Önemli ölçüde artan performans sayesinde, araba şimdi çok daha iyi ivme ve çekme değerleri elde eder. İstek üzerine, bu performans artışı için TÜV sertifikası ve motor garantisi (ek ücret karşılığında) alacaksınız.

 

BHP motor sporlarının optimizasyonu hem 476hp C63 hem de 510hp „C63-S“ modelinde gerçekleştirilebilir. Ayrıca AMG GT, GT-S, GT-C, GT-R modellerini de optimize ediyoruz. Mercedes G500 422PS 4.0Turbo için çipli aparat bile sunuyoruz.

 

Tabii ki, performans ilgilenenler de önce ve sonra Weilheim bizim performans test tezgah üzerinde ölçülen araç olabilir. Talaş alamından sonra, ilgili tüm performans verileri ve eğrileri içeren bir protokol alırsınız.

 

Daha yüksek performans hayranları için, biz de 680 bir genişleme aşaması sunuyoruz – 700hp ve 900Nm. Daha fazla bilgi için, istek üzerine lütfen bize ulaşın.

Motor Chiptuning Mercedes AMG W205 4.0TTT