McLaren MP4-12C, 540C, 570S, 650S, 675LT, 720S için chiptuning bhp motor sporları

 

bhp motor sporları – çip tuning uzmanı alanı optimize ederek McLaren modellerinizin performansını artırır. 3.8-4.0 litre 8 silindirli motorların motor kontrol üniteleri özel programlama cihazları kullanılarak tekrar okunabilir ve tanımlanabilir. Bu şekilde okunan yazılım, günlük kullanım veya dayanıklılık için uygunluktan ödün vermeden mümkün olan en yüksek performans verimini elde etmek için teknisyenler tarafından tüm önemli ayrıntılarda değiştirilmiştir. Ateşleme ve enjeksiyon, şarj basıncı ve çeşitli sınırlayıcılar mükemmel bir şekilde uyumludur. Yüksek performanslı süper spor otomobillerin karakteri bhp motor sporlarının ayarı sonra bile kalır, ancak ek önemli ölçüde geliştirilmiş sürüş performansı ile.

Artan performans önemli ölçüde ivme artırır ve diğer spor araba neredeyse şans olmadan yapar.

Normal araba birçok sürücüleri hala bu kadar yüksek performans düzeylerinde atonlama gerekir neden merak edecek? Bu gerçekten araç da şasi, gövde ve aerodinamik teknik olarak mükemmel genel kavramı nedeniyle yola ek güç getiriyor olması nedeniyle. Bu tür lüks araçların sahipleri ve bhp motor sporları müşterileri aynı araçlardan sıyrılan bireysel bir ürüne büyük önem vermektedir. Buna ek olarak, birçok kişi de yarış pistinde tahrik edilir – ve bu sonuçta da performans ile ilgilidir. Ve bu tam olarak bu önemli ölçüde tuning tedbiri ile geliştirilmiştir.

Araçların karakteristik alan optimizasyonu bhp motorsporlarının performans test tezgahı üzerinde kapsamlı bir şekilde test edildi ve test edildi. Burada araçlar yarış koşullarında ve tam yük altında sürülebilir. Çip akort mükemmel yol trafiğinde risk almadan ayarlanabilir.

İstek üzerine, performans optimizasyonu tabii ki de bir egzoz sistemi, emme, vb gibi diğer bileşenleri tarafından desteklenebilir.

Ek bir ücret karşılığında TÜV sertifikası ve garanti sigortası da ek bir ücret karşılığında alınabilir. Bu, güvenlik bilincine bağlı müşterilere iyi bir his verir ve ayarı mükemmel bir şekilde tamamlar.

 

 

McLaren araçlarını müşterilerimiz arasında sayabildiğimiz için gurur duyuyoruz. Bu tür mükemmeliyetçi müşteriler ve spor otomobil sürücüleri almak için güven bizi ayıran şeydir.

McLaren’ınız için bireyselleştirme veya performans geliştirme / yonga atonlama hakkında size ayrıntılı bilgi vermekten mutluluk duyardım. Yakında sizi müşterilerimiz arasında görmek için sabırsızlanıyoruz.

 

Şu anda, bhp motor sporları aşağıdaki modelleri performans için optimize edilmiştir:

McLaren MP4-12C, McLaren 540C, McLaren 570S, McLaren 650S, McLaren 675LT, McLaren 720S

Mercedes SLR McLaren

Aracınız burada listelenmiyorsa, lütfen bize ulaşın.

McLaren MP4-12C, 540C, 570S, 650S, 675LT, 720S için chiptuning