Landrover Defender – nadiren araçlar bu araç gibi efsanevi statüsüişgal yok. Dünya çapında seferler yapılmıştır ve bir Defender ile çöl boyunca sürdü sadece gerçek bir maceracı vardır. Bir çip ayarı ile, Landrover bir kez daha tamamen farklı kürelere ilerleyebilir. Ebedi efsanenin nimbus büyüyor.

Defans çipi atonlama her düzeyde fayda sağlar. Bu araç, herhangi bir arazi çapraz ve neredeyse yok edilemez, güvenli bir şekilde hedeflerine onun işgalcilere almak için herhangi bir ekstra beygir gücü gerekebilir. Landrover’daki performans artışı, ağır arazi aracında daha fazla çeviklik ve sıçrama sağlar. Landrover için bir çip ayarı ile, neredeyse aracın yüksek ağırlığı fark edeceksiniz. Tipik olarak, SUV da ek ağırlık bir sürü taşır. Defender’a bir çip atomu vermek için bir sebep daha. Performans artışı, Landrover ile ilk başta düşündüğünüzden daha kolaydır. Çok fazla know-how ve kapsamlı deneyimi ile, çip ayarı Landrover üzerinde gerçekleştirilir, böylece kısa bir süre sonra fark güçlü araç keyfini çıkarabilirsiniz. Defender çip akort gibi birçok açıdan geliştirilmiş sürüş sürecine ayarlanmış, ama sınırları gitmeden. Bu sizin için Landrover performans artışı sizin için hiçbir olumsuz sonuçları olduğu anlamına gelir. Aksine, bir Defender çip atonlama sonra SUV ile sürücü için daha fazla zevk olacaktır. Hız doğaya bir yolculuk için yeterli olabilir, düz bir yolda daha hızlı sürücü istiyorsanız hızlı bir şekilde sinir bozucu olabilir, ama aracın yetersiz performansı nedeniyle mümkün değildir.

Landrover için çip ayarı soruna çözüm olabilir. Önemli ölçüde geliştirilmiş ivme ve aynı zamanda maksimum hız Landrover için performans artışı sonra sizi memnun edecek fark edeceksiniz. Eğer profesyonellere Defender çip atoing bırakırsanız, aracınızın performansını artırmak için ustaca ve nispeten ucuz bir seçenek var. Kapsamlı modifikasyonlar yerine, Landrover için çip ayarı motor kontrolü ile başlar. Performans artışından sonra, aracın elektronik sadece motor daha fazla olsun. Her durumda, Landrover için performans artışı yararlanabilir. Otoyol da ya da Afrika’da safari olsun, motor taze bakmak ve daha hızlı tepki. Böylece, Defender çip atoraks önemli ölçüde sadece küçük bir müdahale ile sürüş keyfi artırmak için bir yoldur. Landrover için bir çip ayarı ile artık arabanın olası uzun vadelilik hakkında rahatsız olmak zorunda. Landrover’ın performansındaki artış sayesinde kırsal yollarda ve otoyolda bile ayakta kalmak kolaydır. Sollama işlemleri böylece daha güvenlidir ve kişinin kendi hızıyla, yeniden giren araçlar riskli sollama manevraları yapmak için cazip hale getirir. Nispeten düşük maliyetler ile, tamamen farklı bir araç hissi alabilirsiniz. Daha fazla hız, daha hızlı hızlanma, daha fazla güç ve bu nedenle daha eğlenceli. Bu Landrover’ın çip ayarı.

Landrover Defans Chiptuning