Lamborghini Aventador ve Huracan için Chiptuning

 

Diablo, Murcielago ve Aventador. Herhangi bir araba dörtlüsünden eksik olmaması gereken araçlar. Lamborghini kadar uzun süredir neredeyse hiçbir araç hayranlarını heyecanlandırdı.

Turbosu olmayan yüksek motorların büyük bir güç çıkışı elde edemeyeceğini her zaman fark etmişizdir. Yine de, popülaritesi nedeniyle, bu araç almış. Lamborghini Gallardo ve Murcielago zaten bhp motor sporları tarafından modifiye edilmiştir. Bu deneyim mevcut Aventador ve Huracan modellerine aktarılmıştır.

Bhp motor sporları maksimum performans ve daha iyi performans için Lamborghini Aventador motor kontrol ünitesi programları. Bu amaçla, üretici tarafından açık bırakılan potansiyel yararlanılır. Karakteristik alan optimizasyonu esas olarak tüm hız aralığında biraz daha çeviklik neden olur. Katalitik konvertörler ve egzoz sistemleri ile ilgili değişiklikler de tartışılabilir. Hız limiti de etkilenebilir. Sürüş stiline ve güzergahına bağlı olarak, sürüş Bhp motor sporları performans bir gelişmedir – özellikle sportif sürücüler için. Chiptuning de Lamborghini biraz daha fazla güç ortaya çıkarır.

 

Lamborghini’nizin performansındaki artış la ilgili sizden haber almayı dört gözle bekliyoruz.

Bhp motor sporları – motor kontrol ünitesi / remapping yeniden programlayarak Lamborghini araçların performansını artırmada deneyim uzun yıllar.

Lamborghini Aventador ve Huracan için Chiptuning