Hyundai I30 N 2.0 T-GDI için Chiptuning

Onun

bhp motor sporları

Son zamanlarda, Hyundai’s 2.0 Turbo motorlar da değiştirilebilir. Takım Bhp motorsporları bu modeli mümkün olan en kısa sürede ele almış ve yazılımı şirket içi dinamometreye uyarlamaya başlamıştır. Bu amaçla, orijinal motor kontrol ünitesi ilk okunur. Bundan sonra, tüm yanma ile ilgili parametreler ayarlanır. Bu özellikleri ayarlamak için önemlidir, örneğin, enjeksiyon, ateşleme ve aynı zamanda önemli bir ek güç üretilen bir şekilde şarj basıncı, ama bu günlük kullanım ve sürülebilirlik için uygunluğu sınırlamaz. Felsefesine göre Bhp motor sporları – „Mümkün olanın sınırına değil, anlamlının sınırına gitmek için“.

Güvenlik bilincine bağlı müşterilere performans artışı sunabilmek için, fiş ayarı Bhp motor sporları ayrıca TÜV sertifikası ve motor garantisi ile de desteklenebilir (ek ücrete tabidir).

Yazılım optimizasyonu, artan motor gücünün ideal olarak şanzıman ve motor ile uyum içinde olacak şekilde tasarlanmıştır. Motor kontrol ünitesinin programlaması, düşük hızlarda bile yüksek tork un hızla gerçekleştirilmesi şekilde gerçekleştirilir. Bu mümkün olan en geniş hız bandı dayalı olmalı ve standart güç ile karşılaştırıldığında daha yüksek hızlarda önemli bir güç artı etkinleştirmek.

Her iki model, Hem Hyundai I30 N 2.0T-GDI, ve performans versiyonu bhp motor sporları karakteristik bir alan optimizasyonu ile optimize edilebilir.

Tabii ki, performans artışı da maksimum hız limitinin kaldırılması içerir. Bu sınır aynı hamlede yukarı doğru kaydırılır, böylece zaten sportif olan Hyundai artan performansını daha yüksek bir hıza dönüştürebilir.

Bhp motor sporları hyundai için daha fazla güç ve performans söz konusu olduğunda sadece doğru ortağıdır.

 

Bhp motor sporları ekibi performans iyileştirmeleri, çip atriyave saha optimizasyonları hakkında size detaylı bilgi vermekten mutluluk duyacaktır.

Diğer birçok Hyundai modelleri de vardır Bhp motor sporları optimize edilmiştir. Lütfen bir istekte bulunun. Aramanızı dört gözle bekliyoruz.

Hyundai I30 N 2.0 T-GDI için Chiptuning