Ford Transit Kurye, Transit Connect ve Transit Özel için Chiptuning

Onun

bhp motorsport

 

 

Özellikle ağır taşıyıcılar için, talaş atonlama sık sık istenir. Şirkette Bhp motor sporları bu durumda bir atokalma kutusu olarak değil, bir alan optimizasyonu olarak kullanılır. Sadece bu motorun tüm önemli yanma parametreleri düzgün etkilenebilir.

Karakteristik alanları değiştirerek, motorlar önemli performans iyileştirmeleri elde edebilirsiniz. Turbo Dizel motorlar, özellikle tork açısından yüksek bir artış potansiyeline sahiptir. Ve tam olarak bu kesin olarak daha iyi sürüş deneyimi için sorumludur. Araçların daha iyi hızlanmasını ve önemli ölçüde daha çevik eğimlerle başa çıkamasını sağlar.

Bu 2.2TDCI, 2.4TDCI veya 3.2TDCI fark etmez – tüm bhp motor sporları bir çip aparat ile performansınızı artırAbilirsiniz.

Her tuning, Bhp şirket içi dört tekerlekten çekiş dinamometresinde. Bu, günlük kullanım için stabilitenin ve uygunluğunun korunmasını sağlar.

Bhp çeşitli hedef grupların Ford Transit modellerinin tuning ile hizmet vermektedir. Teslimat araçları, motorlu evler, kamyonetler ve aynı zamanda aile otomobilleri için performans iyileştirmeleri talep edilmektedir.

Müşterinin isteği üzerine, Bhp performans iyileştirmeleri de memnuniyetle tüv sertifikası ve motor garantisi (her biri ek bir ücret karşılığında) ile satın alınır.

Aşağıdaki modeller yenilenecektir:

Ford Transit Generation 5 2000 yılından itibaren:

1.8TDCI / TDDI, 2.0TDCI / TDDI, 2.4TDCI için chiptuning

Ford Transit Generation 6 2006 yılından itibaren:

2.2TDCI, 2.4TDCI, 3.2TDCI için chiptuning

Ford Transit Generation 7 2014’ten itibaren:

2.0TDCI, 2.2TDCI ve 3.2TDCI için chiptuning

Ford Transit Connect 2014’ten itibaren:

1.0EcoBoost, 1.6 EcoBoost, 1.5TDCI, 1.6TDCI için Chiptuning

Siemens’in yeni motor kontrol üniteleri bile (SID208, SID209, SID211) artık OBD2 arabirimi ile optimize edilebilir. Visteon, Delphi ile donatılmış eski nesiller, obd tuning ile de mümkündür. Ford araçlar için mükemmel bir şekilde uygun olan Alientech araçlarısayesinde araçlar risk sizde yeniden programlanabilir.

 

Ford Transit, Transit Connect, Transit Tourneo ve Transit Custom’ınız için atonuz la ilgili size ayrıntılı bilgi vermekten mutluluk duyardım. Evden performans iyileştirmeleri Bhp ayrıca aracınızı daha çevik bir araç haline getirin. Yakında şirketimizin memnun bir müşterisi olarak seve seve seve seve sunuyoruz.

Ford Transit Kurye, Transit Connect ve Transit Özel için Chiptuning