Ford Focus ST ve Ford Focus RS için Chiptuning

Onun

bhp motor sporları

 

Tarafından Chiptuning Bhp Ford’un sportif kompakt otomobiller için motor sporları (Fiesta ST, Focus ST ve Focus RS) uzun bir geleneğe sahiptir. Ford’un turbo motorları alanı optimize ederek performansı önemli ölçüde artırmak için yeterli potansiyele sahiptir. Artan tork ve daha yüksek motor gücü nedeniyle, araç hızlanma da önemli ölçüde daha iyidir – hangi sırayla daha fazla sürüş keyfi sağlar. Otomobiller de performans artışından sonra daha yüksek bir üst hız (V-Max) elde. Bhp motorsporları, tuning yazılımının geliştirilmesi için şirket içi dört tekerlekten çekiş performans test tezgahını kullanır. Tüm parametreler, basınçlar ve sıcaklıklar izlenebilir ve kontrol edilebilir. Ford ST ve RS modellerinin çoğu Bhp OBD arabirimi üzerinden doğrudan değiştirilebilir. Orijinal yazılım okunur ve yanma ile ilgili parametreler yeniden programlanır. Bundan sonra, yeni ayar yazılımı motor kontrol ünitesine geri aktarılır.

 

 

 

Performans iyileştirmesi zaten günlük kullanım için dayanıklılık ve uygunluk açısından hiçbir kayıp olmayacak şekilde geliştirme sırasında gerçekleştirilir. Hatta TÜV sertifikası ve motor garantisi ek bir ücret karşılığında mevcuttur.

 

2.0Turbo 4 silindir li ve 215hp ile 1 nesil (Focus ’98) Focus RS zaten olmuştur Bhp motor sporları optimize edilmiştir. Bu M’den

Focus ST ve RS (Focus ’04) 2 nesil daha büyük bir fan topluluk vardı. 5 silindir bugün hala son derece popüler. Yüksek motor performansı için stand geçirmez ve harika bir ses ile sağlanır. – Performans geliştirme/yonga ayarı için mükemmeldir. Motorlardan yaklaşık 100Nm ve 50hp

3 nesil (Focus ’11) yeni 4 silindirli turbo motorlar ile etkileyici. Focus ST 2.0 ve RS 2.3 litre deplasman ile. Atoklama sonra, EcoBoost motorları büyük bir tork geliştirmek +100Nm, yanı sıra yaklaşık 40hp ek bir güç.

 

Ford Fiesta ST, Focus ST veya Focus RS’niz için performansı artırmak istiyorsanız size ayrıntılı bilgi vermekten mutluluk duyardım.

 

Biz bir egzoz sistemi, emme, downpipe ve şarj hava soğutucu, vb istek üzerine gibi diğer seçenekler sunmak için mutluyuz.

Ford Focus ST ve Ford Focus RS için Chiptuning