Ford Focus için Chiptuning

 

Ford Focus Ford’un araçlarından biridir, özellikle sürüş özellikleri ve güvenilirlik için takdir. Otomobilin motoru hızlı tepki verir ve her zaman sürücü eğlence ve zevk yüksek düzeyde sunuyor. Ancak, bazı durumlarda, aracınızın daha fazla beygir gücü ve daha fazla ivme olacağını diledi olabilir. Ford Focus için bir çip aparatlama ile nihayet sürüş performansını kanıtlayabilirsiniz. Çip tuning 2.0TDCI motor karayolu veya şehirde olduğu gibi karadan sürüş gibi rahat hissediyor bir purring yarış kedisi yapar.

Know-how ve state-of-the-art teknolojisi Ford Focus bilgi alanının optimizasyonu sağlamak

 

 

Odak noktanızın komutlarınıza daha hızlı yanıt vermesi ve sokaklarda daha fazla eğlenmelerini ister misiniz? Ford’da bir alan optimizasyonu bunu mümkün kılıyor. Günümüzde motor kontrolündeki çiplerin nadiren lehimle değiştirilmesi ve değiştirilmesi gerekir. Ford Focus çip ayarı sadece motor kontrol yazılımı ile yapılır. 2.0TDCI fpr çip aparatbu nedenle ilk başta düşündüğünüzden daha hızlıdır. Kısa bir süre içinde, araç üreticisi tarafından sağlanan yazılım optimize edilir ve birçok alanda aracınızın performansını artırmak için yönetir yenilikçi bir yazılım çözümü ile değiştirilir. Kısa bir süre içinde tamamen farklı bir araçta oturma hissi olsun. Motor ve bileşenleri aynı kalsa da, Ford Focus için çip aparatsayesinde belirgin daha çevik ve sportif sürüş yaşayacaksınız. Tabii ki, doğru teknoloji de çip atonlama veya alan optimizasyonu için çok önemlidir. Profesyonele dönerseniz, yeni yazılımın aracın geri kalanıyla iyi etkileşimde olduğundan ve daha yüksek aşınma, yıpranma ve aşırı yakıt tüketimi olmadığından emin olabilirsiniz.

 

2.0TDCI motor için Chiptuning – iddialı sürücü için daha fazla sürüş eğlenceli

 

 

Hızlı hızlanma değerlerine ve yüksek son hıza sahip bir araç mutlaka risk altında veya aşırı hızda sürüş anlamına gelmez. Birçok sürücü sadece otomobil kenarından yolda belirli bir rezonans hissetmek istiyorum ve aynı zamanda sürüş sırasında rahatlayabilirsiniz. Tüm pozisyonlarda güvenli sollama ve çevik sürüş için daha fazla performans asla zarar veremez. Ford Focus için çip ayarı araç performansını artırmak için en uygun maliyetli ve en hızlı yoludur. Eğer tuning sahnenin bir parçası olmasa bile, yakında Ford için karakteristik optimizasyon kavramı ikna olacak. Artık araç size herhangi bir sınır belirlemez, ancak tek başına sürüş türünü belirlemek mümkün. Sürüş sırasında eğlenceyi geri almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Şüphesiz bir çip atonlama sonra kalbinizde daha fazla Ford Focus kapatacak. Bir alan optimizasyonu sonra, bir sürücü olarak da hızlı bir şekilde Ford yarış bu kadar büyük başarılar estrues olabilir anlayacaksınız, özellikle ralli sektöründe, Focus ile. Çip aparatı ile bu özel aracın gerçek doğası gün ışığına çıkar. Bir alan optimizasyonu ile sürücü için doğru eğlence alın.

 

Ford Focus için Chiptuning