BHP MotorSport VIP Otomobil

McLaren 720S ve McLaren Senna

 

Bhp motor sporları adını kadar yaşıyor. McLaren’ın mevcut spor otomobilleri için performans artışı, tuning sektöründeki en büyük disiplinlerden biridir. Bu tür araçların sahiplerinin güvenini niçin yapmaktan gurur duyuyoruz. Çalışmalarımız için daha fazla övgü pek mümkün değildir.

Bhp motor sporları, Bosch motor kontrol ünitesinin özelliklerini özel olarak değiştirerek McLaren Senna’nın performansını ve torkunu artırdı. 8 silindirli Biturbo motor hala potansiyel geliştiriciler bir yeri vardır Bhp motor sporları kullanılmadan bırakılmak istemiyordu. Yazılım diğer şeylerin yanı sıra, bazı yarış pistlerinde test edildi. Performans, yanıt verme ve aynı zamanda düşük hızlardan çekme önemli ölçüde iyileşmiştir.

 

720S aynı zamanda Bhp daha yüksek bir performans için bir çip atonlama ile motor sporları. Düşük araç ağırlığı ve 800hp üzerinde bir motor gücü sayesinde, neredeyse araba için tehlikeli olabilir serisi üretim yakın herhangi bir rekabet yoktur.

 

bhp motorsporları isteğinize cevap vermekten mutluluk duyacaktır.

Bhp motor sport’tan karakteristik alan optimizasyonu / yonga aparatlama yoluyla performans iyileştirmeleri – hemen hemen tüm McLaren modelleri için kullanılabilir

 

Chiptuning / Haritalama

McLaren 540

McLaren 570

McLaren 600

McLaren 650S

McLaren 675

McLaren 720S

McLaren Senna

McLaren P1

Chiptuning McLaren 720S ve McLaren Senna tarafından