Jaguar için Chiptuning – sürüş daha fazla canlılık ve sevinç

 

Jaguar tasarım ve performans açısından bile çok kritik sürücüleri ikna edebilir spor otomobiller üretmek için bilinir. Motorlar çevik ve hatta motor sporları meraklıları nasıl ikna biliyorum sesler yapmak. Jaguar’ı nasıl kullanırsanız sür, rahat olsun ya da bir yarış pistinde test etmek için, eğlence kesinlikle pistte olmayacak. Ama araçların zaten acımasız performans yeterli değilse, Jaguar için çip aparat olasılığı vardır.

Hızlanma veya son hız gibi temel veriler bir sürücü için her şeyse, F-Type için çip ayarı nispeten küçük fonlarla büyük başarılar elde etmek için ideal bir çözüm olabilir. F-Tipi için güç artışı doğrudan motor kontrolü ile başlar.

Spor otomobilin güçlü motor bloğu komutlarınıza daha hızlı yanıt verir ve hızlanırken sizi koltuklara daha da fazla iter. Böylece, bir Jaguar için profesyonelce yürütülen çip tuning tam olarak kendi araba ile asfalt hissetmek isteyen motor sporları hayranları ve purists için doğru şeydir. Bir araçtan daha fazla güç elde etmek için her zaman kapsamlı modifikasyonlar gerekli değildir.
F-Type’ın çip ayarı, aracınızın motorunun ilk başta düşündüğünüzden daha fazlasını yapabileceğini kanıtlıyor. Silindirlerin kaba kuvvet ilerler ve performans artışı sayesinde, F-Type zaten olduğundan daha bir spor otomobil daha fazladır. Jaguar için profesyonel çip ayarı ile F-Type’ınızı sınırlarına getirin ve daha önce deneyimlediğiniz dizginsiz sürüş eğlencesini serbest bırakın.
F-Tipi için profesyonel talaş ayarı, motorun sadece kontrol ünitesine müdahale edilebilen şekilde tasarlanmıştır. Aracın diğer kısımlarına dokunulmaz. Jaguar için çip atonlama sonra ilk sürüşbiraz daha yüksek sesle ve daha agresif sağ mırıldanan kedi hissedeceksiniz. Bir otomobilin performansını, ivmesini ve genel performansını geliştirmek hiçbir zaman mümkün olmamıştır.
Sadece Jaguar için bir çip aparatile gerçekten aracınızın aslında neler yapabileceğini öğrenebilirsiniz. Harika şeyler yapan küçük bir müdahale. F-Type için profesyonel çip ayarı gerçek bir atlet içine şık bir araç döner.
Chiptuning Jaguar F-Tipi