Chiptuning Honda Civic Tip R

 

Chiptuning Honda Type R – Genel Bilgiler

Markadan bağımsız tuning şirketi bhp® motor sporları yaklaşık 20 yıldır çip ayarı alanında aktif olmuştur. Deneyimli uzmanları tarafından geliştirilen tüm tuning yöntemleri kapsamlı olarak test edilmiş ve test edilmiştir. Bu geliştirme çalışmalarının bir parçası olarak, ilgili tüm bileşenler de bir araç kısıtlama olmadan müşteriye teslim edilebilir böylece kabul edildi. Böylece, bhp® motorsport müşterilerine yüksek kaliteli ve günlük ürün sunuyor, talep üzerine tüv ve garanti ile bile – bir çok yönlü kaygısız paket.

Honda Chiptuning – Bhp® motor sporları ile Civic Type R için performans geliştirme

Yetkili atölye ekibi, profesyonel saha optimizasyonu yoluyla modern performans ve tork geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Tüm motor parametreleri mümkün olan en iyi şekilde birbiriyle eşleşir. Buna göre, Honda Type R Turbo motorların kullanılmayan performans potansiyeli, aracın donanım ve yazılımını olumsuz etkilemeden çip aparatlama ile etkinleştirilir.

BHP® motor sporları uzmanları ayrı ayrı her Honda Type R koordine beri, kadarıyla teknik olarak mümkün, tercihleri ve müşterilerin istekleri de uygulanabilir. Ayar yazılımının in-house programlama Honda araçlar için çip ayarı geliştirilmesi için en modern all-wheel-drive test platformları birini kullanır. Uzman atölyenin yoğun araştırma çalışmaları nedeniyle, tüm Chiptuning R tipi dönüşümler yol onayını korumak için TÜV sertifikası (ek ücrete tabidir) alabilirler.

Chiptuning Honda Type R – Temel Özellikler

Uzman atölye, özellikle belirli araç modelleri ve markaları için bilgi alanını optimize ederek performansı artırmak için yöntemler geliştirmez. Buna göre, hiçbir profesyonelolmayan ayar kutuları kullanılır, Bu çok sayıda yan etkilere ve arabaya zarar verebilir gibi. Buna ek olarak, motor gücü etkili ve güvenilir bir artış (kW / HP) ve tork sadece gerçek çip atoks ile elde edilebilir. Profesyonel alan optimizasyonu da dişli kutuları, katalitik dönüştürücüler, şarj hava soğutucular ve çeşitli diğer birimler de yazılım etkilenmiş olabilir ve artan motor performansı için direnir avantajı vardır.

Tüm motor parametreleri son derece profesyonel ve bhp® motor sporları tarafından Honda araç ayar yaparken yüksek kaliteli eşleşir bu yana, müşteriler isteğe bağlı olarak ek bir garanti satın alabilirsiniz. Bu, üreticinin garantisinin olası bir kaybını kapsar ve müşterinin tereddütetmeden araba sürmesine izin verir (ek ücrete tabidir).

Honda Chiptuning Type R – Artıları ve Eksileri

BHP® motor sporları tuning atölyesinde, Honda Type R motorların şirket içi geliştirme performans büyük bir artış elde. Karakteristik alan optimizasyonu, motor gücünün yaklaşık 20’ye kadar artmasını sağlar. Tip R motorlar yonga-tuning olduğunda, bhp® motor sporları motorların aynı hizmet ömrüne en büyük önem verir. Aynı şekilde, araç çip atonlama nedeniyle günlük karakterini kaybetmemelidir. Ayrıca, R tipi motorların talaş atomu sonrası bakım maliyetleri ve bakım aralıkları ile sigorta primi genellikle aynı kalır. Buna ek olarak, tüm motor yazılımının optimize edilmiş atolü bile yakıt tüketimini azaltır.

bhp® motor sporları tarafından yonga aparatlama küçük bir dezavantajı kurulum veya bireysel yapılandırma için gerekli nispeten yüksek zaman. BHP motor sporlarının özel teknolojisi sadece doğrudan sitede veya bhp tarafından lisanslı bir ortak ta kurulabilir. Talaş ayarı birkaç saat bir kerelik kalmak gerektirir.

Chiptuning Honda Type R – Sonuç

Özetle, bhp® motor sporları tarafından çip aparatlama alan optimizasyonu yoluyla güç ve tork muazzam bir artış elde etmek için son derece etkili bir yoldur. Kurulum maliyetleriile doğrudan ilişkili olarak performans artışı, bu tuning yönteminin mükemmel bir fiyat/performans oranı sunduğunu göstermektedir. Buna ek olarak, maksimum hız limitini (V-max lift) doğrudan uzman atölyesinde artırma veya kaldırma imkanı vardır. Honda hayranları için, bu ciddi, ilginç ve tavsiye atonlama yöntemidir!

Chiptuning Honda Tip R