Audi RS3 8VA için Chiptuning

Ve

Audi TT RS FV tarafından bhp© motorsporları

 

Audi RS3 gelen 2.5 litre 5 silindirli turbo, RS Q3 ve TT RS de önceki modellerde popüler tuning nesneleri vardı. Bu yüzden bhp© motor sporları hemen bu motorun performansını artırmak için kendini adamıştır – sadece motor sesi deli nerede.

EA888 Evo, çip aparatlama yoluyla mükemmel bir performans artışı için ideal bir başlangıç noktasıdır. Bileşenler ve motor, daha yüksek sürüş performansını kolayca engelleyecek kadar rezerve sahiptir. bhp© motorsport motor ve yoğun olarak şirket içi dört tekerlekten çekiş dinamometre üzerinde sürücü test etti. Burada, Quattro sürücü ile Audi RS modelleri kolayca ölçülebilir ve test edilebilir. Quattro dört tekerlekten çekiş Haldex debriyaj yolda olduğu gibi normal işlevini gerçekleştirebilir ve diğer test banklarında olduğu gibi kapatılmalıdır gerekmez. Audi Turbo oldukça kesin üretim performansı vurur.

bhp© motor sporları motor kontrol ünitesinin özelliklerini değiştirdi. Şarj basıncı ve yakıt miktarı, bileşenleri aşırı yüklemeden mümkün olan en yüksek ek gücü elde etmek için ideal olarak eşleşir. Sloganına göre – Uzun bir süre için daha iyi çok performans, maksimum performans bir an olarak. VDU şanzıman da herhangi bir zorluk olmadan performans artışı ile başa çıkıyor.

 

Saf talaş aparatı ile seviye 1 performans artışı yaklaşık 470hp ve 580 Nm ile bhp© motor sporları başlar.

Seviye 2, çip aparatlama,şarj hava soğutucusu, 200 hücre katalizör ve spor hava filtresi ile downpipe ile yaklaşık 500 hp ve 630 Nm’ye ulaşır

Daha fazla performans düzeyleri zaten planlanmıştır.

 

Her tuning aşamasında, ivme ve elastikiyet önemli ölçüde geliştirmek. Tabii ki, maksimum hız limiti (V-Max) kaldırma her tuning ile dahildir. Araç modeline bağlı olarak 300 km/s’den fazla hıza ulaşılabilir.

Euro 6 modelleri için TÜV sertifikası ve motor/sürücü garantisi ek bir ücret karşılığında satın alınabilir.

Bhp© motor sporları ekibi herhangi bir istek almak için mutluyuz. Tüm sorular ayrıntılı olarak cevaplanacaktır.

Aud RS motorları bhp © motor sporları tarafından uzun yıllar modifiye edilmiştir. Ek olarak 2.5 Turbo, biz de diğer tüm Audi RS modelleri ve motorları ele.

Audi RS3, Audi TT RS, Audi RS Q3, Audi RS4, Audi RS5, Audi RS6, Audi RS7, Audi RS7 için mevcut bhp© motor sporları chiptuning

 

Audi RS3 8VA 400PS için Chiptuning