Audi R8 V10 5.2 FSI için çip atriyat ile performans arttı

Onun

bhp© motor sporları

 

Audi R8 10 silindirli motor standart olarak herhangi bir performans tarafından desteklenmektedir değildir. Yine de, birçok sürücü, 525hp, 540hp, 550hp ve 560hp ile V10 özellikle küçük genişleme aşamalarında, bir güç yükseltme istiyorum. Bazı bir turbo veya kompresör olmadan emme-benzinli motorlar için çip ayarı çok yapmaz düşünebilirsiniz. Ancak, V10 (610hp-ler hariç) azaltılmış daraltılmış motorlar, hangi yazılım optimizasyonu ile serbest olabilir. Chiptuning hem R8 Type 42 hem de Audi R8 Type 4S için kullanılabilir.

bhp© motor sporları motor özelliklerini ayarlayarak R8 V10 performansını dethrottles, böylece 600hp üzerinde bir motor gücü serbest. Bu da araçları çok daha çevik yapar ve performansı önemli ölçüde artırır. Uzmanlar OBD2 tanı arabirimi üzerinden motor kontrol ünitesini okuyup değiştirilen veri kümesini yeniden aktarıyorlar. Bu şekilde, kontrol ünitesinin açılması veya kaldırılması gerekmez. Performans iyileştirmesi tabii ki her zaman olduğu gibi bhp motor sporları ilkesine göre günlük yaşamın uygunluğu ve uzun ömürlü sınırlı değildir gerçekleştirilir.

bhp© motorsport in-house dinamometre ve programları yeni performans için tüm önemli parametreleri Audi R8 modelleri koyar. Burada, araçlar maksimum performansta sürülebilir ve test edilebilir. Bu arada, tüm değerler tanılama arabirimi üzerinden izlenebilir. Bu da 300 km/s’nin üzerindeki yolculukların yolda herhangi bir risk almadan da mümkün olduğu anlamına gelir. Tabii ki, test tezgahı Audi R8 modellerinin Quattro sürücüler için uygundur. İstek üzerine, müşteri araçlarının performansı da tam olarak ölçülebilir ve günlüğe kaydedilebilir.

Çip aparatlama yoluyla herhangi bir performans optimizasyonu için, TÜV sertifikası ve garanti ek bir ücret karşılığında satın alınabilir.

 

Çip aparatlama ile birlikte, modifiye inme ve hava filtresi sistemlerinin yanı sıra egzoz sistemleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Biz çok ileri soruşturma için sabırsızlanıyoruz ve memnuniyetle bir istişare için zaman alacaktır. Lütfen aracınızı deneyimli ellerimize teslim edin. bhp© motorsport Audi R8 için performans geliştirmeleri ve çip atriya için doğru ortağıdır.

Audi R8 V10 5.2 FSI için Chiptuning