Bhp motor sporlarından AMG GT, AMG GTS, AMG GTR, AMG-GTC için Aşama 2 çip ayarı

 

 

Bhp motorsporları 4.0 litre bi-turbo motor ile Mercedes AMG GT modelleri için yeni üst performans elde. Yaklaşık 600hp bizim seviye 1 yeterli değildir tüm müşteriler için, şimdi bir atlama ekledik.

Yeni uyarlanmış özelliklere sahip özel ayarlı talaşlı ayar yazılımı, yüksek performanslı turboşarjlar (ortağımız TTHtarafından bhp için özel olarak üretilmiştir) ve 680hp ve 830Nm gücünde modifiye edilmiş bir emme sonucu (çift debriyaj iletimi nedeniyle sınırlıdır). 320 km/s’den fazla hızartık bir sorun değildir. 100 ila 200km/ h sprint 6 saniyenin altında başarılı.

Uzmanlar Bhp zaten standart v8 motoru daha da güçlü bir performans paketi sunabilmek için şirket içi dinamometre üzerinde çok fazla zaman geçirdi. Bizim performans seviyesi 1 tamamen araç değişti ve sporcu daha sportif yaptı. Ama seviye 2 aracın birçok süper sporcugeçmek için izin verir. Gaz komutlarına kısa yanıt, hızlı geçiş süreleri ve akranlarınızın aradığı bir performans karakteristiği. Motor hızla şarj basıncı oluşturur. Yükseltme turboşarjları, türbin geometrinizden gelen hızlı tepki ve yüksek basınç ve sıcaklık stabilitesi için özel olarak tasarlanmıştır. Onlar yüksek performans ile AMG GT’s 4.0 Biturbo AMG motoru sağlamak için hava gerekli miktarda sağlar.

 

 

Bhp motor sporları, motor yazılımının özelliklerini geliştirirken günlük uygunluğu ve istikrarı korumaya özellikle dikkat etti. Bu nedenle, ve çift debriyajlı şanzıman dikkate alınarak, tork sınırlıydı. Ancak, 830Nm herhangi bir hız aralığında yeterli güç ve esneklik için yeterince kolaydır. AMG GT yüksek performans artışına rağmen günlük yaşamda rahatça hareket ettirilebilir – sadece pedalı yere doğru itdiğinizde motor muazzam bir güç ve delilik geliştirir

Hızlanma.

Sportif araçların arkadaşları bile performans böyle bir artış sonra yeni bir kategoriye AMG GT atamak zorunda. Nispeten hafif araç ağırlığı performans ve sprint değerleri sağlar, genellikle önemli ölçüde daha pahalı araçlar tarafından elde edilir.

AMG GT modelleri ve özellikle AMG GTR zaten standart olarak çapraz dinamik rakipler arıyoruz. Şimdi hava da diğer süper sporcular için uzunlamasına dinamik sıkı.

 

AMG GT’nizin performansını artırmak istiyorsanız, lütfen bize ulaşın.

AMG GT / GTS için bhp motor sporları Chiptuning

Seviye 1: 600hp ve 780Nm

Aşama 2 Yükseltme: 680hp ve 830Nm

AMG GTR / GTC için bhp motor sporları Chiptuning

Seviye 1: 630hp ve 800Nm

Aşama 2 Yükseltme: 700hp ve 840Nm

AMG GTS için Aşama 2 yonga aparatlama